O.Šilhánek - Štígro.cz

Nehledejte cestu ke štěstí - jděte cestou štěstí!

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

 

Nalejme si čistého CFMka ve Vaší oblíbené příchuti. Internet i reálný svět je plný skvělých poctivě odmakaných proměn. A bohužel i ještě více naprosto „instantních zázračných“ proměn a zaručených návodů, kouzelných přípravků a nadpozemských pilulek, díky kterým zhubne opravdu každý... Plus hromada různých i protichůdných informací. Ano, štve mě to. Také jsem na cestě za lepším hubenějším tělem a množstvím různých informací jsem si musel projít také.
Následující texty jsou psány narovinu na základě kombinace dostupných informací v českém jazyce, vlastních zkušeností a obsahují i mé osobní závěry a názory. Často jsou inspirovány vlastní praxí z mé cesty ke štíhlému svalnatému tělu a daným poznatkům. Nejsem odborník na hubnutí, výživu ani cvičení, jsem jen kluk, který nenáviděl tělocvik i sport a ve 30 letech našel cestu k fitness a zdravějšímu způsobu života... a přišel cestou o pěkných pár kilogramů. Necháte-li se inspirovat, používejte zdravý rozum a zvažte své fyzické i zdravotní možnosti, případně se svěřte do rukou skutečných odborníků.

I takto mohou vypadat fotografie Tvé proměnyNa konci představení mého příběhu o trnité cestě k fitness a hubnutí jsem avizoval soutěž, kdy jednu ze čtenářek odměním fotografováním zdarma. Ano, chci odměnit jednu ženu či dívku z Chrudimi a okolí možností nafotit sérii krásných fotografií se zdůrazněním proměny postavy. A to vše zcela zdarma. Odměna za tvrdou práci, kombinaci správného jídelníčku, trpělivosti, pevné vůle a poctivého silového cvičení. Takto získaná nová krásná postava si zaslouží odměnu! Udělejte sama sobě radost! A to například v podobném duchu jako na této ilustrační fotografii. Nepůjde o klasické sbírání „lajků“, ale o sepsání vlastní cesty proměny postavy. Ostatně další podrobnosti dále v článku.

Jak jsem začal cvičitTomuto článku jsem se dlouho bránil, jenže bez něj tuto sérii fitness článků nemohu začít. Znamená popsat dlouhou cestu plnou dramatických zvratů, těžkého pádu, nových začátků z nuly a bohužel i smutnou pravdu o tom, jaké podporující a především nepodporující „přátele“ máme mnozí okolo sebe. Takže i drobná zpověď a veřejný závazek dosáhnout svého fitness cíle. Přibližně 22kg už je dole! Cesta je to trnitá, každým dnem vítězím dalším malým vítězstvím a věřím, že to dokončím! Ano, já to dokáži! A věřím, že tím pomohu i dalším lidem, kterým chybí motivace, podpora, odhodlání a třeba ani neví, jak začít.